LBF 1920X540px Yeni 4[2]

Life By Fakir

İki yılı aşkın titiz bir Ar-Ge çalışması sonucunda 2020 yılında tüketiciyle buluşan Life by Fakir, Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş.’nin tamamen ekolojik ve vegan içeriğe sahip ürün grubudur.

Doğal kaynakların giderek azalması ve küresel ısınma gibi konulardaki farkındalığın artmasıyla çevreye saygılı ve geri dönüştürülebilir ürünlere olan tüketici eğilimi doğrultusundaki hassasiyetlerden yola çıkarak oluşan Life by Fakir, insana ve doğaya saygıyı merkezine alan bir marka konumunda. Life by Fakir serisinde yer alan ürünler arasında; sıvı-toz çamaşır deterjanları, konsantre yumuşatıcı ve ekolojik bulaşık makinesi tableti bulunmaktadır. Ayrıca bebekler ve hassas cildi olanlar için özel olarak geliştirilmiş bitkisel bazlı çamaşır deterjanı, konsantre yumuşatıcı ve doğal granül sabun seride yer alan diğer ürünler.

Vegan ve Ecomark sertifikalı Life by Fakir ürünleri, uzun Ar-Ge çalışmalarıyla oluşturulan içeriğiyle, tüketicinin doğal temizlik ürünlerindeki yüksek performans kaygısını sona erdirmektedir. Serinin hiçbir ürünü insan sağlığına olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi zararlı kimyasallar içermemektedir.

  • Sosyal Medyadan Takip Et