Private Label 1920X540px

Private Label

Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş. , elektrikli ev aletleri, endüstriyel temizlik makineleri ve kimyasalları, gayrimenkul geliştirme ve yatırım, filo kiralama gibi birçok alanda faaliyet gösteren SARUHAN HOLDİNG bünyesinde 1997 yılında kuruldu. Sektöründe, deneyimli ve kalifiye ekibiyle, kaliteden ödün vermeden üretimde sürekliliği ve tüketici odaklı gelişim perspektifini benimsemiş olan Saruhan Kimya, ulusal ve uluslararası zincir mağazalarının “özel markalı” toz ve sıvı deterjan üretimlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğu profesyonel ve teknolojik ekipman envanteri ve birinci sınıf Ar-Ge laboratuvarları ile Şirketimiz, müşterilerimizin talep etmiş olduğu ürünleri büyük bir hassasiyet ve titizlikle reçetelendirmektedir. Ar-Ge, süreç yönetimi ve kalite denetimine odaklanan endüstri ve kimya mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla Saruhan Kimya, sunduğu yenilikçi çözümler ile ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği rasyonel çözümlemeler çerçevesinde müşterileriyle uzun yıllara dayanan stratejik iş birlikteliklerine imza atmaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve tüketici beklentilerini yakından takip eden, doğaya ve insana dost, çözüm odaklı, inovatif ürünler sunan yaklaşımıyla sektörün öncü şirketleri arasına giren Şirket, Çorlu Velimeşe Organize Sanayi bölgesinde bulunan, 60.000 m² kapalı alana sahip, modern ve tamamen otomasyona dayalı üretim tesisleri ile yıllık 100.000 ton toz, 50.000 ton sıvı deterjan ile 30.000 ton deterjan temel hammaddesi olan LABSA ve kozmetik hammaddesi SLES üretim kapasitesine sahiptir.

Saruhan Kimya, yüksek standartlara sahip gelişmiş üretim ekipmanları, son teknolojiye dayanan otomatik montaj hatları, hassas kalite kontrolü ile müşterilerine yüksek kaliteli ve özel markalı ürünlere yönelik hizmet sağlamaktadır. Saruhan Kimya, çok çeşitli ambalaj seçenekleri altında binlerce özel etiketli ürün gamı ile müşterilerine geniş bir yelpazede seçenek ve çözüm alternatifleri sunmaktadır. Sürekli gelişime odaklı yaklaşımlarıyla ürün çeşitliliğini ve kalitesini sürekli arttırmaya yönelik politikasıyla Saruhan Kimya, çevre dostu üretim teknolojisi ve sistematiği ve geri kazanım odağındaki operasyonel uygulamaları çerçevesinde yenilikçi, çevreci ve insana duyarlı ürünler geliştirmek adına çalışmalarını büyük bir inanç ve azimle devam ettirmektedir. Alanında çeşitli ödüllere layık görülmüş olan Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş., yenilikçi, dürüst ve çevreye duyarlı yapısı ve vizyonu ile, üzerine düşen her türlü sorumluluğu yerine getirerek nesiller boyu Ülkemize ve Tüketicilerine, üstlendiği insan ve sağlık odaklı misyonu çerçevesinde, hizmet ederek emin adımlarla büyümeye devam edecektir.